8 Kołobrzeska BZ - wersja... w Ordery, Medale ,Odznaki i Zdjęcia 1900 - 2020 w MyViMu.com

8 Kołobrzeska BZ - wersja próbna odznaki ?

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
112 / 278
<
>
Pamiątkowa odznaka 8 Kołobrzeskiej Brygady Zmechanizowanej . Odznaka wykonana w pracowni grawerskiej Andrzeja Panasiuka z Warszawy. Prawdopodobnie jest to wersja projektowa /próbna/ odznaki, wskazują na to bardzo czytelne i wyrazne szczegóły detali odznaki a to wskazuje na wykonanie kiedy matryca była jeszce  nowa i nie zużyta. Pokazana odznaka posiada tarrczę z cyfrą 8 umiejscowioną na piersi orła w kolorze niebieskim, natomiast  przyjęta odznaka posiada tarczę w kolrze czerwonym. Moze to równierz być pomyłkowo położony kolor na tarczy, lub ewentualnie - celowe działanie grawera ?. Na zdjęciu nr: 4 widoczne obie odznaki. Nakrętka właściwa.
Data dodania: 21 marca 2018
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 179 razy od 21 marca 2018
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.