Deutschlandflug-odznaka... w Muzeum ciufa w MyViMu.com

Deutschlandflug-odznaka okolicznościowa

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
72 / 226
<
>
Odznaka okolicznościowa wydana z okazji -"Deutschlandflug-Osmark Flugtag Frankfurt a/O 30 September 1933"Tytułem wyjaśnienia:odznakę tę zdobyłem na jednym z jarmarków za przysłowowe piwo.Pokusiła mnie chęć odnowienia ( może chcę dorównać kol.Naprawiaczowi ?).Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania.Nie spodziewałem się takowego.Na pewno na moje działania miała wpływ cena tej odznaki.Jestem z siebie dumny!!!Na zdjęciach prezentuję odznakę przed i po moich zmaganiach.

Jestem pełenpodziwu dla kol.Naprawiacza za to co potrafi zrobic ze swoimi fantami !Nie propagulę żadnych ideologii faszystowskich,nazistowskich,komunistycznych.
Data dodania: 17 kwietnia 2018
Datowanie przedmiotu: 1933
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Dostateczny
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 341 razy od 17 kwietnia 2018
Reklama
Dodaj komentarz
18 kwietnia 2018
Precyzja oczyszczenia godna mistrza! Sam fant jest unikalny,szkoda,że tylko raz można zagłosować.Dziękuję za dobre słowa i serdecznie pozdrawiam.
17 kwietnia 2018
Gratulację! za ciekawy eksponat (chciałoby się zawsze móc zdobywać takie fanty za przysłowiowe "piwo") i efekty renowacji! duma całkiem zasłużona :) pozdrawiam
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.