OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
191 / 263
<
>
Wewnętrzna Służba Ochrony

Pracownicy wewnętrznych służb ochrony ze względu na podobne umundurowanie często utożsamiani są z jakąś formacją mundurową, co jest błędem. W rzeczywistości są oni pracownikami danej instytucji zatrudnionymi na podstawie umowy o pracę, a nie jak w przypadku np. funkcjonariuszy Policji na podstawie mianowania. Często bywa natomiast, że pracownicy wewnętrznych służb ochrony są w świetle prawa funkcjonariuszami publicznymi (w przypadku pracowników niektórych instytucji państwowych) lub korzystają z ochrony prawnej funkcjonariuszy publicznych, jeżeli pracują na obszarze lub w obiekcie podlegającym obowiązkowej ochronie (np. Metro Warszawskie, lotniska, sądy itp.)
Data dodania: 22 kwietnia 2018
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Rozmiar: 57
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 190 razy od 22 kwietnia 2018
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.