WHW Grenzlandwappen

Duże zdjęcie WHW Grenzlandwappen
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
149 / 284
<
>
Niemiecka pomoc zimowa. Herby okręgów pogranicznych. Seria 12 odznak, rozprowadzana przez DAF, w dniach 17-18 października 1936 roku. W skład serii wchodzą: Bayern (Bawaria), Danzig (Gdańsk), Baden (Badenia), Grenzmark (Marchia Graniczna), Pommern (Pomorze), Ostpreussen (Prusy Wschodnie), Rheinland (Nadrenia), Sachsen (Saksonia), Saargebiet (Okręg Saary), Schlesien (Śląsk), Westfalen (Westfalia), oraz Schleswig-Holstein (Szlezwik - Holsztyn).
Data dodania: 10 maja
Datowanie przedmiotu: 1936
Miejsce pochodzenia: III Rzesza
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 111 razy od 10 maja
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
10 maja
Witam!
Bardzo ładna seria i do tego w bardzo dobrym stanie ( o co jest trudno-ze względu na materiał z jakiego jest wykonana ).
Gratulacje !
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.