OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
20 / 91
<
>
Przedstawiam mój najnowszy nabytek. Nazywa się Wola, ale nie jest to Wola z jaką mamy w większości do czynienia. Bardzo rzadka wersja obudowy, wskazująca na wersję II3272, jednak opis na tylnej ściance mówi co innego.Kolor szybki skali też odbiega od standardów.Najciekawsze jednak można dostrzec wewnątrz, włoskie kondensatory DUCATI ENERGIA. Albo jakiś ówczesny serwisant miał dostęp do takowych części, albo co jest bardziej prawdopodobne, zamontowane one zostały w fabryce. Problem z określeniem metryki staje się podobny jak w przypadku Noteci i Pioniera 6161. Ot, taka sobie hybryda, ale niezwykle ciekawa i osobliwa.
Data dodania: 15 maja
Datowanie przedmiotu: 1956
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 112 razy od 15 maja
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.