OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
12 / 12
<
>
Kilka lat budowałem tego sapera,a i tak wszystkiego nie mam.Za dużo o jedne nożyce i brak plecaków saperskich,ale chyba można mi wybaczyć z uwagi na to, że jest to podoficer.Jak wyszło sami oceńcie.Miłego oglądania.
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 164 razy od 8 czerwca
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
8 czerwca
Dziękuję Michał77 za opinię,Celna uwaga.
Kustosz
8 czerwca
Świetna robota! Warto być cierpliwym.
Kustosz
8 czerwca
Dzięki za opinię! Traktuję go jak gablotę wystawową i obwieszony jest jak choinka.Tylko na potrzeby zdjęć zdjęłem niepotrzebne fanty.Pozdrawiam serdecznie.
8 czerwca
No no... dla takich eksponatów warto siedzieć przed komputerem. Wielkie gratulacje! Bogato wyposażony i realistyczny. Super robota! Pozdrawiam serdecznie
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.