odznaki polskiej pomocy zimowej

Duże zdjęcie odznaki polskiej pomocy zimowej
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
193 / 263
<
>
polskie odznaki pomocy zimowej z okresu międzywojennego. 
Data dodania: 12 czerwca
Datowanie przedmiotu: 1930 - 1939
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 119 razy od 12 czerwca
Reklama
Dodaj komentarz
12 czerwca
Dziękuję. Polska pomoc zimowa to bardzo ciekawy, choć niestety mało znany temat. Szkoda, że u nas nie rozwinęło się to na większą skalę. A same odznaki czasem się pojawiają na giełdzie lub w necie, moje kupiłem każda osobno i wyszedł taki zestaw. Widywałem jeszcze 1-2 inne wzory, które brakuje mi do "kompletu".
Kustosz
12 czerwca
Rewelacja! Pozdrawiam.
12 czerwca
Nawet nie miałem pojęcia, że coś takiego istnieje. Przez cały czas sądziłem, że tylko Niemcy bawią się w tego typu rzeczy. Dzięki Tobie moja wiedza się poszerzyła. Super znajdki, gratuluję!
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.