Ułan z regimentu 1 z... w Muzeum Naprawiacza w MyViMu.com

Ułan z regimentu 1 z dziewczyną.

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
3 / 19
<
>
 Epolety m1871.Pismo chyba 1916.Tłumaczenie Steiger:"Pierwszej kartki nie ruszyłam z miejsca, dołączę ją do drugiej, tyle że czystą. Dziś po raz ostatni w sobotę spaliśmy naprawdę długo. W środę wraca Państwo. Bogu dzięki. Dziś nie zajdę do panny Preising,chociaż zobaczymy, co da się zrobić. ( Chcę też wyjść w miasto załatwić coś koniecznego?) i pójść do teatru. O tym czy w nadchodzącą niedzielę mam wyjście jeszcze nie wiem, zdecyduje o tym Pani. Powinnam dowiedzieć się o tym wcześniej, dam ci wiadomość.

(Potem nie będę się odzywać, będę na moment zajęta?). Napisz mi szczegółowo o pannie Brenig, ale proszę nie dzwoń. To jest zbyt niebezpieczne wobec innych służących i Pani domu. Gorąco pozdrawia twoja droga (?). Napiszę wkrtóce. Co u ciebie?"
Data dodania: 15 czerwca 2018
Datowanie przedmiotu: 1916
Miejsce pochodzenia: Prusy
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 315 razy od 15 czerwca 2018
Reklama
Dodaj komentarz
21 czerwca 2019 , edytowany: 22 czerwca 2019
 Cieszę się, że mogę pomóc w poznawianiu historii eksponatu . Pozdrawiam
21 czerwca 2019
Steiger jesteś fenomenalny w tłumaczeniach.Bardzo dziękuję i pozdrawiam.
21 czerwca 2019
"Pierwszej kartki nie ruszyłam z miejsca, dołączę ją do drugiej, tyle że czystą. Dziś po raz ostatni w sobotę spaliśmy naprawdę długo. W środę wraca Państwo. Bogu dzięki. Dziś nie zajdę do panny Preising,chociaż zobaczymy, co da się zrobić. ( Chcę też wyjść w miasto załatwić coś koniecznego?) i pójść do teatru. O tym czy w nadchodzącą niedzielę mam wyjście jeszcze nie wiem, zdecyduje o tym Pani. Powinnam dowiedzieć się o tym wcześniej, dam ci wiadomość.
(Potem nie będę się odzywać, będę na moment zajęta?). Napisz mi szczegółowo o pannie Brenig, ale proszę nie dzwoń. To jest zbyt niebezpieczne wobec innych służących i Pani domu. Gorąco pozdrawia twoja droga (?). Napiszę wkrtóce. Co u ciebie?"
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.