OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
173 / 301
<
>
Niemiecka pomoc zimowa. Wilczy hak. 5 różnych kolorystycznie odznak. Zbiórka przeprowadzona przez: SS, SA, oraz inne organizacje paramilitarne, w dniach 1 i 2 luty 1936 roku. Odznaki wykonane ze skóry.Eksponaty służą jedynie poszerzaniu wiedzy historycznej (edukacyjnej, naukowej i kolekcjonerskiej), nie są wyrazem moich osobistych poglądów, ani nie służą propagowaniu żadnej totalitarnej ideologii (NIE PROPAGUJĘ FASZYZMU, NAZIZMU, ANI KOMUNIZMU).
Data dodania: 8 lipca
Datowanie przedmiotu: 1936
Miejsce pochodzenia: III Rzesza
Stan eksponatu: Dobry
Pomogli w tworzeniu opisu: ciufa Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 118 razy od 8 lipca
Reklama
Dodaj komentarz
8 lipca
Dziękuję. Rzeczywiście przy zbieraniu odznak itp. jest mniejszy problem z miejscem, zbieram też manierki i menażki i tu jest już gorzej z wolną przestrzenią
Kustosz
8 lipca
Fajne fanty gratuluję! Mają dużą  zaletę,że mało miejsca zajmują.Pozdrawiam.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.