KWHW Fahnen und Standarten

Duże zdjęcie KWHW Fahnen und Standarten
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
176 / 301
<
>
Niemiecka wojenna pomoc zimowa. Flagi i sztandary. 7 z 20 odznak z serii. Na zdjęciu: Kriegsmarine, Regiment General Göring ( x 2) , Fahr- und Kraftfahreinheiten, Aufklärungsabteilung, Kraftfahrkampftrupp, Fliegertruppe, oraz Pioniere. Zbiórkę przeprowadziły: Nationalsozialistische Kriegsopferversorgung, Deutsches Rotes Keuz, Nationalsozialistischer Reichskriegerbund, oraz Reichstreubund ehemaliger Berufssoldaten. zbiórka odbyła się w dniach 16-17 marca 1940 roku.Eksponaty służą jedynie poszerzaniu wiedzy historycznej (edukacyjnej, naukowej i kolekcjonerskiej), nie są wyrazem moich osobistych poglądów, ani nie służą propagowaniu żadnej totalitarnej ideologii (NIE PROPAGUJĘ FASZYZMU, NAZIZMU, ANI KOMUNIZMU).
Data dodania: 8 lipca
Datowanie przedmiotu: 1940
Miejsce pochodzenia: III Rzesza
Stan eksponatu: Dostateczny
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 134 razy od 8 lipca
Reklama
Dodaj komentarz
8 lipca
dziękuję! piękne egzemplarze to niestety nie są ;) ale z czasem liczę, że seria będzie kompletna i w lepszym stanie. Na razie cieszy to co jest :)
Kustosz
8 lipca
Gratuluję kolejnej pięknej pozycji!
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.