WHW Berühmte Schwaben

Duże zdjęcie WHW Berühmte Schwaben
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
225 / 263
<
>
Niemiecka pomoc zimowa. Seria Sławni Szwabi. 6 z 12 metalowych odznak z serii. Na zdjęciu: Zeppelin, Mörike, Hölderlin, Dannecker, Kerner, oraz Uhland. Zbiórka przeprowadzona jedynie w okręgu Gau Württemberg - Hohenzollern. Data nieznana.Eksponaty służą jedynie poszerzaniu wiedzy historycznej (edukacyjnej, naukowej i kolekcjonerskiej), nie są wyrazem moich osobistych poglądów, ani nie służą propagowaniu żadnej totalitarnej ideologii (NIE PROPAGUJĘ FASZYZMU, NAZIZMU, ANI KOMUNIZMU).

 
Data dodania: 11 lipca, 07:34
Datowanie przedmiotu: 1933 - 1945
Miejsce pochodzenia: III Rzesza
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 53 razy od 11 lipca, 07:34
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
11 lipca, 09:32
No,no no stawiasz Pan,Panie kolego wysoko poprzeczkę !Gratuluję! 
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.