Radiomagnetofon Grundig RB 320... w Zbieracz z Królowej Góry w MyViMu.com

Radiomagnetofon Grundig RB 3200 Unitra ZRK

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
100 / 112
<
>
Kolejny z produktów ZRK na licencji firmy Grundig.Cieszył się on dosyć dobrą opinią, był wytrzymały i dosyć niezawodny. Oczywiście do momentu, kiedy zaczął być produkowany z krajowych komponentów.Dosyć szybko utracił nadany mu po zakończeniu licencji znak jakości.Mimo wszystko był to jeden z popularniejszych radiomagnetofonów na początku lat osiemdziesiątych. Stylistycznie dosyć ciekawy, z wieloma aluminiowymi wstawkami, które niestety mocno podnosiły koszty produkcji, a to było też pewnie jednym z powodów szybkiego zakończenia produkcji. W moim egzemplarzu tuner jest świetnie przestrojony, praktycznie pokrywa całe współczesne pasmo UKF.
Data dodania: 8 sierpnia 2018
Datowanie przedmiotu: 1983
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 650 razy od 8 sierpnia 2018
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.