RM 350 Unitra Lubartów w Zbieracz z Królowej Góry w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
103 / 112
<
>
Nieduży, przenośny, trzyzakresowy radiomagnetofon z Lubartowa.Prosty technicznie bazuje na wcześniej stosowanych już rozwiązaniach,zarówno mechanicznie jak i od strony tunera. Maksymalnie uproszczony w budowie, wizualnie natomiast nie podobny jest do niczego, co mogłoby mu nadać atrakcyjności. Wartości też nie przedstawia praktycznie żadnej, mimo wszystko warto go zachować.Przecież to w końcu Unitra,  Made in Poland. W ładnym stanie, sprawny, niech sobie stoi na półce wśród innych, na wieczną rzeczy pamiątkę...
Data dodania: 12 sierpnia 2018
Datowanie przedmiotu: 1985
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 472 razy od 12 sierpnia 2018
Reklama
Dodaj komentarz
13 sierpnia 2018
Właśnie na wartości sentymentalnej trzeba się skupiać. Co do wartości materialnej, w tej chwili jest ona dla mnie mało ważna, i obym nigdy nie był zmuszony czegokolwiek z moich drobiazgów sprzedawać.. Liczy sìę przedmiot i z nim związana historia, czy jest ona długa, czy trochę krótsza.
13 sierpnia 2018
Super radio! Masz rację, takie przedmioty trzeba zachować od zniszczenia. Kiedyś może nabiorą wartości gotówkowej, ale już dziś u wielu przywołują garść wspomnień i niosą wartości emocjonalne. A to bezcenne... Pozdrawiam
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.