Kamila MOT-631 Eltra w Zbieracz z Królowej Góry w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
81 / 111
<
>
Malutka,dwuzakresowa Kamila jest jednym z ostatnich tranzystorków z serii, którą pod koniec lat 50-tych zapoczątkował Koliber.Na tej samej płycie drukowanej powstało kilka kieszonkowych odbiorników o różnych nazwach. Na początku lat 70-tych, gdy coraz popularniejszy stawał się zakres UKF, którego te radia nie miałyy, małe tranzystorki zaczęły znikać z produkcji.Nie mniej jednak napewno jeszcze długo umilały czas na rybach, pod namiotami i na czułych randkach pod gwiazdami....Hmmm, a przecież one do dzisiaj umilają czas ludziom, którzy po prostu chcą je mieć, i lubią na nie patrzeć.
Data dodania: 13 sierpnia 2018
Datowanie przedmiotu: 1970
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dostateczny
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 257 razy od 13 sierpnia 2018
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.