RMS 404 Unitra ZRK w Zbieracz z Królowej Góry w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
97 / 112
<
>
RMS 404 to duży, wysokiej klasy radiomagnetofon, lub modniej powiedziawszy boombox, ale myślę że lepiej będzie jak pozostaniemy przy swojskim nazewnictwie.Pełno zakresowy tuner, mechanizm sterowany automatycznie i wiele ciekawych rozwiązań.Osobiście uważam, że obok Condora i Klaudi jest on w czołówce jeżeli chodzi o stylistykę ale też i rozwiązania techniczne. W tamtych latach w naszej części Europy powstawało wiele ciekawych radiomagnetofonów. Szkoda tylko,że posiada on niski UKF, chociaż świetnie przestrojony z jakością odbioru, z którą może się równać z współczesnymi odbiornikami radiowymi. Szkoda,że nie poszliśmy wtedy dalej tą drogą...Nie lubię używać słowa klasyk w stosunku do wielu rzeczy, ale ten magnetofon klasykiem jest stuprocentowym.Niech stoi na półce i błyszczy.
Data dodania: 14 sierpnia 2018
Datowanie przedmiotu: 1985
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 635 razy od 14 sierpnia 2018
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.