Stary pierscien w Muzeum Saperki w MyViMu.com

Stary pierscien

Duże zdjęcie Stary pierscien
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
26 / 496
<
>
Stary pierścień z błękitnym kamieniem.

W środku wybite 15k.

Proszę o informację na temat tych sygnatur. PozdrWitam! Jest to próba złota 625 stosowana w Carskiej Rosji,obecnie nie stosowana.Kamień wygląda na szafir,ale przy tym zdjęciu ciężko określić.
Data dodania: 23 sierpnia 2018
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomogli w tworzeniu opisu: Naprawiacz Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 243 razy od 23 sierpnia 2018
Reklama
Dodaj komentarz
24 sierpnia 2018
Witam pierścień jest od pokoleń w rodzinie możliwe że jest złoty. 
Szukałem tej pruby i może być to Rosja Carska kamień wygląda na prawdziwy wykonanie pierścienia też ładne wygląda na ręczna robotę.Znalazlem że 15 k to pruba 625. 
23 sierpnia 2018
Witam! K oznacza karat gdzie  1 karat to 1/24 zawartości wagowej złota w tym stopie: Obecnie nie ma 15k są12, 14k ,18 itd. ,ale coś mi się obiło o uszy,że Carska Rosja takie miała.Kamień wygląda na szafir,ale przy tym zdjęciu............
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.