Wieża Diora Midi Line 050 w Zbieracz z Królowej Góry w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
109 / 112
<
>
Popularny zestaw wieżowy, którego podstawowymi elementami były wzmacniacze serii WS-350/WS-354, tunery  AS-250 / AS-252 / AS-254 i odtwarzacze kasetowe serii  MDS-450 / MDS-454.Zestaw można było doposażyć też w gramofon Fonica GS-472, a w późniejszym okresie produkcji w wytwarzane przez Diorę odtwarzacze CD serii CDF-050 I CDF-054. Poszczególne elementy posiadały dosyć wysokie parametry, były proste w obsłudze, chociaż dosyć skromnie wyposażone.Nie przeszkadało to jednak w zdobyciu sporej popularności, także za granicą gdzie był sprzedawany min. pod marką Nikola Tesla.
Data dodania: 25 sierpnia 2018
Datowanie przedmiotu: 1988 - 1991
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 718 razy od 25 sierpnia 2018
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.