OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
252 / 262
<
>
Niemiecka wojenna pomoc zimowa. Seria Herby. 10 z 11 zawieszek z tworzywa sztucznego. Na zdjęciu: Bischofshfen, Hallein, Mittersill, Seekirchen, Zell am See, Michael, Oberalm, Salzburg Stadt, oraz Tamsweg. Zbiórka odbyła się w okręgu Salzburg, w dniach 3 i 4 stycznia 1942 roku.Eksponaty służą jedynie poszerzaniu wiedzy historycznej (edukacyjnej, naukowej i kolekcjonerskiej), nie są wyrazem moich osobistych poglądów, ani nie służą propagowaniu żadnej totalitarnej ideologii (NIE PROPAGUJĘ FASZYZMU, NAZIZMU, ANI KOMUNIZMU).
Data dodania: 7 dni temu o 12:00
Datowanie przedmiotu: 1942
Miejsce pochodzenia: III Rzesza
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 43 razy od 7 dni temu o 12:00
Reklama
Dodaj komentarz
6 dni temu o 08:50
Dziękuję i pozdrawiam ☺
Kustosz
7 dni temu o 13:28
Oj! bogato!
Gratuluję !
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.