Rosyjska Arktyka w Zbyszkowe herby i inne różności. w MyViMu.com

Rosyjska Arktyka

Duże zdjęcie Rosyjska Arktyka
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
480 / 483
<
>
Rosja.2016. Blok nr Mi 233

Rosyjski park narodowy powstały w 15 czerwca 2009 roku, na mocy dekretu prezydenckiego podpisanego przez Władimira Putina.Obejmuje on duży i odludny obszar Oceanu Arktycznego, północnej części Nowej Ziemi, oraz Ziemi Franciszka Józefa. Obszar ten jest siedliskiem niedźwiedzi polarnych i wielorybów grenlandzkich

Obszar obejmuje również jedną z największych kolonii ptaków na półkuli północnej, jak i grupy rodzin z płetwonogich. Całkowity powierzchnia parku wynosi około  14 260 km², w tym 632 tys. hektarów gruntów i 794 tys.ha – obszaru morskiego na wodach terytorialnych Rosji jest to drugi co do wielkości park narodowy w Rosji po parku narodowym Jugyd wa.
Data dodania: 13 września 2018
Datowanie przedmiotu: 2016
Miejsce pochodzenia: Rosja
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat nie jest widoczny w żadnej kategorii serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 116 razy od 13 września 2018
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.