WHW Trachten der Ostmark w Muzeum szanujmyhistorie w MyViMu.com

WHW Trachten der Ostmark

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
181 / 428
<
>
Seria zbierana przez 3 lata... ale wreszcie kompletna  :)

Niemiecka pomoc zimowa. Stroje ludowe z Austrii. 20 odznak z serii. Na zdjęciu: Tyrol-kobieta w niebieskim fartuchu,  kobieta z wiejskim kościołem w tle, kobieta z zielonym parasolem, mężczyzna z górską laską, mężczyzna z fajką, Salzburg - kobieta trzymająca fartuch, kobieta z czerwonym parasolem, mężczyzna trzymający ręce na bokach, Steiermark - kobieta z wiatrakami w tle, Oberdonau- mężczyzna na rozstawionych nogach, mężczyzna z fajką, kobieta unosząca fartuch, kobieta z jasnoniebieskim fartuchem, Kärnten- mężczyzna stojący, mężczyzna idący, kobieta z czerwonymi rękawami, kobieta w czerwonej chustce, oraz Niederdonau- kobieta z czarnym fartuchem, kobieta z zielonym fartuchem, kobieta z uniesionym fartuchem. Zbiórkę przeprowadziły: SS, SA i inne organizacje paramilitarne, w dniach 5-6 listopada 1938 roku. Eksponaty służą jedynie poszerzaniu wiedzy historycznej (edukacyjnej, naukowej i kolekcjonerskiej), nie są wyrazem moich osobistych poglądów, ani nie służą propagowaniu żadnej totalitarnej ideologii (NIE PROPAGUJĘ FASZYZMU, NAZIZMU, ANI KOMUNIZMU).
Data dodania: 15 września 2018
Datowanie przedmiotu: 1938
Miejsce pochodzenia: III Rzesza
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 120 razy od 15 września 2018
Reklama
Dodaj komentarz
15 września 2018
Warto było te lata czekać...
Gratulacje !!!
15 września 2018
dziękuję! pozdrawiam
15 września 2018
Jak zwykle wysoki poziom eksponatów! Gratuluję.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.