Medal kolejowy lokomotywowni Czechowice - Dziedz.

Duże zdjęcie Medal kolejowy lokomotywowni Czechowice - Dziedz.
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
19 / 122
<
>
125 LAT LOKOMOTYWOWNI CZECHOWICE – DZIEDZICE 1854 - 1979

(medal przekazany do kolekcji przez p. Cz. Wójcika byłego z-cę dyrektora PKP Zakładu Taboru w Czechowicach - Dziedzicach)
Data dodania: 21 stycznia 2011
Datowanie przedmiotu: 1979
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 596 razy od 21 stycznia 2011
Reklama
Dodaj komentarz
4 kwietnia, 12:00
Witam,
czy otrzymał Pan skan strony tego albumu?
6 marca, 12:40
Witam Pana,katalog był wydany w 2000r. i jestem jego autorem. Innych medali kolejowych w nim nie ma, bo nic mi o takich nie było wiadomo. Spróbuję przesłać Panu skan strony z opisem, ale nie wiem jak to się robi, jakby co, to na mailu – [email]jurgiz@o2.pl[/email] Posiadam też dwie odznaki/miniaturki Wojskowej Straży Kolejowej 1918-1920, dwie odznaki/blachy SKP i SOK, oraz trochę innych drobiazgów kolejowych.Temat kolekcjonerski o kolei jest bardzo ciekawy i szeroki. Jeszcze raz gratuluję takiego zbioru!Pozdrawiam 
5 marca, 18:45
Witam Pana,
Czechowice-Dziedzice ze względu na byłą dużą stację rozrządowa, jak i lokomotywownię to taka kolejowa miejscowość. Czy w tym katalogu, o którym Pan wspomniał, są jakieś inne kolejowe medale? I czy w tym katalogu są informacje dotyczące tego medalu? Jeżeli tak to czy mógłby Pan mi przesłać? Byłbym wdzięczny za tą fatygę bo zbieram wszystkie informacje dotyczące moich medali: autorstwo, wielkość emisji, producent, materiał, technika wykonania.
Pozdrawiam
4 marca, 14:24
Medal opisany w katalogu/albumie „Medale Czechowic-Dziedzic” jako Nr 14.Bardzo ciekawy medal i raczej rzadki, nakład 100 szt.Myślałem, że Pan go nie ma, ale ... gratuluję takiej kolekcji. Wielkie brawa!!!
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.