Legitymacja Związku byłych Ochotników Armii Pol.

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
25 / 379
<
>
Legitymacja Związku byłych Ochotników Armii Polskiej Plutonowego Stefana Wysockiego uczestnika I Wojny Światowej. Był żołnierzem ochotnikiem 5 Syberyjskiej Dywizji. Brał udział w wojnie Polsko - Rosyjskiej 1918 -1921. Odznaczony między innymi Krzyżem Walecznych, Medalem  Za Wojnę 1918-21, Medalem Niepodległości oraz Medalem Międzyalianckim za udział w I wojnie.
Data dodania: 24 października 2018
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 438 razy od 24 października 2018
Reklama
Dodaj komentarz
26 października 2018
Kustosz
24 października 2018
Wyjątkowa legitymacja po wyjątkowym człowieku. Gratuluję! może udało by się dotrzeć do większej liczby informacji o nim? zdjęc? ... byłoby wspaniale zestawić takie fakty. pozdrawiam
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.