OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
28 / 58
<
>
Reiter Regiment Nr. 11,trzeci szwadron nazywany 2 pułkiem ułanów brandenburskich „Graf Haeseler” nr 11 .Żeton na spodnie treningowe.Na parkur stosowano inny strój niż  w koszarach stąd wypożyczalnia sprzętu.
Data dodania: 25 października 2018
Datowanie przedmiotu: 1920
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 310 razy od 25 października 2018
Reklama
Dodaj komentarz
25 października 2018
Szczerze to dopiero raczkuję w temacie.Nic nie znalazłem ,temat niszowy.Gdyby nie info. od sprzedającego Niemca i napis trening hose,to  miałbym problemy,a tak wszystko jasne.Dziękuję za opinię.
Kustosz
25 października 2018
Gratuluję żetonu. Kiedyś zbierałem takie, tylko raczej z II WŚ. Zastanawiam się czy tylko Niemcy je mieli? bo nie widziałem takich z innych armii....
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.