WHW Ewiges Deutschland 1939

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
205 / 473
<
>
Niemiecka pomoc zimowa. Propagandowa książka "Wieczne Niemcy". Wydanie z 1939 roku. Zawiera niemieckie wiersze, opowiadania, przemówienia, oraz liczne ilustracje. Książka była nagrodą dla członka RAD za "lojalną współpracę".Eksponaty służą jedynie poszerzaniu wiedzy historycznej (edukacyjnej, naukowej i kolekcjonerskiej), nie są wyrazem moich osobistych poglądów, ani nie służą propagowaniu żadnej totalitarnej ideologii (NIE PROPAGUJĘ FASZYZMU, NAZIZMU, ANI KOMUNIZMU).
Data dodania: 28 listopada 2018
Datowanie przedmiotu: 1939
Miejsce pochodzenia: III Rzesza
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 323 razy od 28 listopada 2018
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
29 listopada 2018
Dziękuję, to druga taka książka w mojej kolekcji. Co ciekawe, wydania z kolejnych lat różnią się między sobą ilością stron, ilustracjami i treścią.
Kustosz
28 listopada 2018
 Zapewne ciekawa pozycja w Twoich zbiorach .Gratuluję !
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.