OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
23 / 26
<
>
Inna odsłona moldu Marion od Betty Bailey z Lincoln Mond Company. Ta wersja jest o połowę mniejsza od pierwszej. Czasem, mimo że teoretycznie mold powiniem być identyczny, przez skalowanie potrafi mocno się zmienić. Niekiedy wychodzi po zmnianie rozmiaru zupełnie inna lalka, tak bardzo zmodyfikowane są rysy twarzy. 
Przeważnie preferuję mniejsze wersje moldów- poziom szczegółów jest wtedy lepszy. W przypadku lalek z Lincoln o dziwo nie ma różnic, zarówno mała jak duża wersja jest tak samo dobrze dopracowana i chrakter lalki jest zachowany. 
Ten egzemplarz został wykonany z dużym pietyzmem, nie dość że autor pokusił się o dokładną rekonstrukcję orygimalnej sukni z katalogu Lincoln to do tego zadbał nawet o takie drobizgi jak sprzączki przy butach. 
Data dodania: 29 listopada 2018
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 533 razy od 29 listopada 2018
Reklama
Dodaj komentarz
29 listopada 2018
Rewelacja! Gratuluję kolejnego pięknego eksponatu.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.