Odznaka Za Zasługi dla Pożarnictwa Powiatu Z

Duże zdjęcie Odznaka Za Zasługi dla Pożarnictwa Powiatu Z
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
39 / 77
<
>
       Ustanowiona przez Prezydium ZOP ZOSP RP w Zawierciu 26.09.2018r. Uchwałą nr.9/2018. Odznaka jednostopniowa, jednostronna. Kolor starego złota. Forma krzyża z herbem powiatu zawierciańskiego pośrodku i toporkami pomiędzy ramionami krzyża. Wokół herbu napis- Za Zasługi dla Pożarnictwa Powiatu Zawierciańskiego. Nadawana członkom OSP i PSP oraz organizacjom i osobom wspierającym OSP i działającym na rzecz ochrony p.pożarowej na terenie powiatu zawierciańskiego. Jednym z warunków otrzymania odznaki przez strażaka OSP jest 15 letni staż. Krzyż w kolorze błękitnym o średnicy 41 mm, pomiędzy ramionami złote strażackie toporki, wstążka szer. 39 mm. Inicjatorzy ustanowienia odznaki: dh Mieczysław Skręt i Czesław Pantak. Autor projektu dh Jerzy Jędrusik.

 
Data dodania: 6 grudnia 2018
Datowanie przedmiotu: 2018
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 221 razy od 6 grudnia 2018
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.