aparat leczący pamięć w Muzeum ślubu w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
44 / 49
<
>
Ten ponad wiekowy aparat fotograficzny, użyczył bezinteresownie na czas wystawy: "Wesele Figaja - Wielkopolanie na ślubnym kobiercu"  Jarek Senger - poznański mistrz Fotograf. W jego studiu, na poznańskiej Wildzie od zarania dziejów towarzyszy mu pewnie stojąc na nogach jak dobry duch tego zakładu fotograficznego. Jarku! Dziękuję. Na wystawie aparat sprawia wrażenie, przyciąga wzrok i czyni dobrą robotę. Na olbrzymim obiektywie wygrawerowany napis: No 14,274 HERMAGIS - to francuska firma, prawdopodobnie działająca od XIX wieku do połowy XX wieku. Rarytas.  Przyglądając się cyfrom numeru i rozpatrując dalszą interpretację w klimatach numerologi odczytujemy, sumując cyferki 1+4+2+7+4 = 18 - idąc dalej 1+8 = 9. Zajrzymy na chwilę do interpretacji tej cyfry  ( zbliżającej się nieuchronnie w zapisie daty oczekiwanego Nowego Roku:). W źródłach odnajdujemy treść zwracającą się do kobiety. Aparat - to może niezupełnie ale jak użyjemy poprawnej nazwy : kamera fotograficzna - to już będziemy na topie w odczytywaniu interpretacji. A tam - już w tytule: "Kobieta Anioł", a dalej czytamy - "Jesteś idealistką i masz charyzmę. Potrafisz pociągnąć za sobą tłumy, by wspólnie coś zrobić dla innych. Jako Dziewiątka wyróżniasz się zdolnościami pedagogicznymi. Doskonale odnajdziesz się w roli nauczyciela w szkole, możesz też służyć innym za wzór do naśladowania."Nic dodać, nic ująć wybór eksponatu okazał się idealny :).
Data dodania: 2 stycznia 2019
Datowanie przedmiotu: 1880
Miejsce pochodzenia: Francja
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 135 razy od 2 stycznia 2019
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.