OŚRODEK ROZPOZNANIA OBRAZOWEGO

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
93 / 108
<
>
Odznaka pamiątkowa wykonana jest w kształcie krzyża maltańskiego, pokrytego emalią barwy niebieskiej ze srebrzystym obrzeżem. W centralnej części krzyża umieszczona została kula ziemska okolona wieńcem laurowym, na której pośrodku znajdują się litery „ORO” – skrót nazwy Ośrodka, na dole umieszczony jest wizerunek satelity oraz wspierający się o górną krawędź kuli ziemskiej wizerunek orła. Barwy i symbole nawiązują do wykonywanych przez jednostkę zadań. Odznaka została wprowadzona decyzją Nr 342/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 15 grudnia 2016 r.
wymiary : 40x40 mm
wykonanie : Piotr Olek
Data dodania: 3 stycznia 2019
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 409 razy od 3 stycznia 2019
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.