BIURO HYDROGRAFICZNE MARYNARKI WOJENNEJ

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
22 / 28
<
>
Odznakę pamiątkową w kształcie elipsy stanowią 4 elementy składowe, nawiązujące do znaku Biura Hydrograficznego Marynarki Wojennej z okresu II Rzeczypospolitej. Na czarnym tle umieszczona jest złota kotwica z cumą okrętową i stylizowanymi falami morskimi. Na kotwicy umieszczony jest wizerunek orła, symbolizujący służbę państwową Biura. Na dole znajduje się skrót „BHMW” – Biuro Hydrograficzne Marynarki Wojennej. Odznaka została wprowadzona decyzją Nr 155/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 28 kwietnia 2014 r.
wymiary : 50x38 mm
wykonanie : Andrzej Panasiuk
Data dodania: 4 stycznia 2019
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 357 razy od 4 stycznia 2019
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.