OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
269 / 342
<
>
Niemiecka wojenna pomoc zimowa. Seria statki z Morza Północnego. 5 z 10 odznak z tworzywa sztucznego. Na zdjęciu: Pierwszy parowiec "Bremen" z 1858, Szybki parowiec "Bremen", Koga (żaglowiec handlowy) z 1500, Parowiec z bocznym kołem napędowym, Łódź z Nydam z III w.n.e. Zbiórka odbyła się w Gau Weser- Ems na przełomie 1941/42 roku. https://en.wikipedia.org/wiki/Gau_Weser-EmsEksponaty służą jedynie poszerzaniu wiedzy historycznej (edukacyjnej, naukowej i kolekcjonerskiej), nie są wyrazem moich osobistych poglądów, ani nie służą propagowaniu żadnej totalitarnej ideologii (NIE PROPAGUJĘ FASZYZMU, NAZIZMU, ANI KOMUNIZMU).

 
Data dodania: 9 stycznia
Datowanie przedmiotu: 1941 - 1942
Miejsce pochodzenia: III Rzesza
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 102 razy od 9 stycznia
Reklama
Dodaj komentarz
9 stycznia
dziękuję :)
Kustosz
9 stycznia
Fajna seria gratuluję!
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.