CENTRUM SZKOLENIA WOJSK LĄDOWYCH POZNAŃ

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
88 / 108
<
>
Odznakę pamiątkową stanowi tarcza, w którą wpisano herb Stefana Czarnieckiego - "Łodzia" umieszczony na inicjałach "SC". Pod herbem znajduje się karabela skrzyżowana z buławą - symbolem urzędu hetmana. Odznaka w kolorze brązowo-złotym, herb częściowo pokryty czerwoną emalią. Odznaka została wprowadzona decyzją Nr 297/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 4 listopada 2003 r.
wymiary : 40x38 mm
wykonanie : Jarosław Jakubowski
Data dodania: 16 stycznia 2019
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 489 razy od 16 stycznia 2019
Reklama
Dodaj komentarz
18 listopada 2020
eLeRman63 - nie wiedziałam. Nie jestem kolekcjonerem. Nie będę sprawdzała bo wierze, ze tak jest jak Pan mówi. Zupełnie inaczej ma się sprawa z rzeźba i odlewem. Ale jest plus naszej korespondencji , bo poznał Pan autorkę projektu :)  
Przyznaje, ze jest pięknie wykonana.  
pozdrawiam 
Kustosz
18 listopada 2020
eLeRman63- bardzo zgrabnie to wyjaśniłeś. Mi z kolei sporo wyjaśniło odwiedzenie pewnego popularnego portalu społecznościowego...  ;-)
Kustosz
18 listopada 2020
To dla Pani istotną sprawą jest kto zaprojektował odznakę, dla kolekcjonera jest to sprawa drugorzędna, istotne jest kto ją wykonał bo to m.in. świadczy o oryginalności waloru. Proszę przejrzeć kolekcję nie tylko w tym muzeum a zobaczy Pani, że bardzo rzadko ktoś podaje autora projektu za to znacznie częście podaje wykonawcę.
18 listopada 2020
 Zwyczajnie się przesłowiłam. Oczywiście , ze jest to odznaka. Odznaka pamiątkowa dokładnie .  Nie zmienia to faktu, że autorką projektu jestem ja i wypadałoby tę informację podać.
Z poważaniem 
Arleta Eiben 
Kustosz
18 listopada 2020
To Pani go zaprojektowała a sama Pani nie wie co zaprojektowała? To jest odznaka a nie medal. powiedziałbym ze różnica zasadnicza jak wiara i dewotyzm.
18 listopada 2020
Wypadałoby napisać kto zaprojektował medal... wykonanie jest sprawa drugorzędną . Autorka projektu jestem ja. Proszę nie pomijać tak istotnych informacji 
Arleta Eiben 
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.