Chari, Donna Rubert, The Doll Artworks

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
25 / 26
<
>
Chari to jeden z sześciu modeli dzielących ten sam typ ciała. Jest on bardzo charakterystyczny wśród współczesnych lalek porcelanowych, nie ma drugiego tak dopracowanego pod względem anatomicznym i zwyczajnie pięknego ciała.
https://myvimu.com/exhibit/54786895-uwaga-golasy-18
Całość dosyś odważnie zaprojektowano w porcelanie( przez co kilka tych wspaniałych lalek dotarło do mnie w formie puzli), pozostawiając swobodne połączenie kończyn dzięki czemu lalka może przyjmować różne pozy.
Sam mold Chari na zdjeciach promocyjnych nie wygląda zbyt dobrze, długo nie zwracałam na niego uwagi. Zmieniałam zupełnie zdanie kiedy jeden egzemlarz do mnie trafił. Okazało się że wystarczy tą lalką dobrze pomalować.
Ta wersja Chari jest wyjątkowa pod względem koloru porcelany- jest ona znacznie ciemniejsza od standardowego (nie jest on tak popularny z powodu różnicy w procesie wypału i późniejszych kłopotach przy malowaniu).
Lalka została przebrana, bo nie rozumiałam zamysłu autora jej pierwotnego stroju (ostatnie dwa zdjęcia).
Data dodania: 29 stycznia 2019
Datowanie przedmiotu: 1980 - 2000
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 390 razy od 29 stycznia 2019
Reklama
Dodaj komentarz
31 stycznia 2019
Dziękuję :)
29 stycznia 2019
Ładny eksponat i opis.Gratuluję!
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.