11 BATALION DOWODZENIA

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
56 / 108
<
>
Odznaka pamiątkowa w kształcie koła. W centralnej części odznaki, na białym tle, znajduje się złoty znak łączności - uzbrojona w miecz dłoń (symbol waleczności) na tle trzech błyskawic (symbol łączności). Znak ten jest wzorowany na odznace pamiątkowej Wojsk Łączności II RP. Wokół znaku okrągły pierścień pokryty na przemian czarno-niebieską emalią - są to barwy wojsk łączności. Cała odznaka jest zwieńczona napisem o treści: „BATALION 11 DOWODZENIA ŻAGAŃ” w kolorze niebieskim na srebrnym tle. Odznaka w wersji srebrnej.
wymiary : 40x40 mm
wykonanie : Ryszard Welgryn
Data dodania: 7 lutego 2019
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 408 razy od 7 lutego 2019
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.