Klaudia RMS 801 Unitra Eltra w Zbieracz z Królowej Góry w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
96 / 112
<
>
  Dzisiaj chciałbym przedstawić Klaudię, wysokiej klasy dziewczynę o bardzo niezwykłej urodzie. Ten stereofoniczny radiomagnetofon o niezłych parametrach akustycznych i z jednym z najlepiej rozwiniętych mechanizmów , pełnym autostopem i licznikiem..Pomimo zaawansowanej sekcji magnetofonowej część radiowa nie jest powalająca a czułość odbiornika jest na średnim poziomie. Jeden z pierwszych polskich przenośnych radiomagnetofonów stereo. Polska elektronika z tamtych lat ma jakiś swój urok, a stylistycznie nie odbiega od konstrukcji z zachodu. Trzeba nad nią trochę z nią popracować i można powiedzieć że kolejny ciekawy sprzęt jest bezpieczny. A ile jeszcze do zdobycia…
Data dodania: 8 lutego 2019
Datowanie przedmiotu: 1982 - 1988
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 555 razy od 8 lutego 2019
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.