OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
38 / 40
<
>
Naklejka na szybę z logo "DAS"

Firma należy do międzynarodowego koncernu D.A.S. Rechtsschutz-Versicherungs-AG, który jest największym w Europie Towarzystwem Ubezpieczeń Ochrony Prawnej. D.A.S. i zapewnia ochronę prawną niemal na całym Starym Kontynencie oraz w pozaeuropejskich państwach leżących w obrębie basenu Morza Śródziemnego. Marka D.A.S. symbolizuje równość szans wobec prawa od 1928 roku. Oferta dla automobilistów przewiduje np. pokrycie kosztów procesu z firmą ubezpieczeniową, która wymiguje się od wypłaty odszkodowania powypadkowego.

Wymiary: śr. 9 cm
Data dodania: 10 lutego 2019
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 301 razy od 10 lutego 2019
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.