WHW Der Führer und ... w Muzeum szanujmyhistorie w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
281 / 405
<
>
Niemiecka pomoc zimowa. Seria "Fuhrer i ...". 4 z 5 minaturowych, propagandowych książeczek. Na zdjęciu:  Der Führer und seine Bauten (Führer i jego budowy), Der Führer und seine Heimat (Führer i jego ojczyzna), Der Führer und Mussolini (Führer i Mussolini), Der Führer und das Winterhilfswerk (Führer i Pomoc Zimowa). Zbiórka DAF odbyła się w dniach 15-16 października 1938 roku. Eksponaty służą jedynie poszerzaniu wiedzy historycznej (edukacyjnej, naukowej i kolekcjonerskiej), nie są wyrazem moich osobistych poglądów, ani nie służą propagowaniu żadnej totalitarnej ideologii (NIE PROPAGUJĘ FASZYZMU, NAZIZMU, ANI KOMUNIZMU).
Data dodania: 11 lutego 2019
Datowanie przedmiotu: 1938
Miejsce pochodzenia: III Rzesza
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 72 razy od 11 lutego 2019
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.