OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
9 / 13
<
>
Produkcja aparatu Brownie model D trwała od 1946 do 1957 roku. Aparat ten był przystosowany do współpracy z filmem o szerokości  620mm, a zdjęcia były doskonałej jakości. Cieszył się ten model świetną opinią wśród użytkowników, mimo prostoty konstrukcji i braku  skomplikowanych rozwiązań ułatwiających fotografowanie. Posiada dwa wizjery, jeden do portretowania a drugi do zdjęć plenerowo-krajobrazowych, był także przystosowany do współpracy z lampą błyskową. Wygląd jak najbardziej pospolity, ale zachowany w świetnym stanie i z oryginalnym futerałem, na którym ledwie widoczne są inicjały i adres ówczesnego właściciela, oraz data – lipiec 1952r.

 
Data dodania: 17 lutego 2019
Datowanie przedmiotu: 1946 - 1957
Miejsce pochodzenia: Wielka Brytania
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 367 razy od 17 lutego 2019
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
17 lutego 2019
Świetny eksponat i stan piękny. Gratulacje.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.