CENTRUM SZKOLENIA ŁĄCZNOŚCI i INFORMATYKI

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
10 / 10
<
>
Odznaka pamiątkowa (wzór 2) wykonana jest w kształcie krzyża maltańskiego. Na górnym ramieniu krzyża umieszczone jest godło wojskowe. Pod godłem znajduje się wstęga koloru złotego zakończona błyskawicami skierowanymi w dół. Na wstędze umieszczony jest napis CSŁiI. Wstęga okala proporzec znajdujący się na dolnym ramieniu krzyża. Kolory proporca czarny i chabrowy symbolizują barwy wojsk łączności i informatyki. Ramiona krzyża pokryte są emalią o barwach narodowych biało–czerwonych. Odznaka jest dwuwarstwowa. Została wprowadzona decyzją Nr 208/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 24 kwietnia 2008 r.
wymiary : 45x45 mm
wykonanie : Tomasz Wójtowicz
Data dodania: 28 lutego 2019
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 321 razy od 28 lutego 2019
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.