Proporczyk na beret 1 Brabanckiego bat.czołgów

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
12 / 108
<
>
Proporczyk na beret 1 Brabanckiego batalionu czołgów 34 BKPanc Decyzja Ministra Obrony Narodowej nr 170/MON z dnia 9 kwietnia 2008 r. w sprawie wprowadzenia proporczyka na beret dla 1 Brabanckiego batalionu czołgów 34 BKPanc była podstawą prawną do wprowadzenia nowego proporczyka na beret w 34 BKPanc. Proporczyk ma kształt prostokąta z trójkątnym wcięciem z prawej strony do skrzyżowania przekątnych. Górna część proporczyka ma barwę zieloną, dolna niebieską. Proporczyk jest kopią proporczyka noszonego przez żołnierzy 8 batalionu strzelców Brabanckich 3 Brygady Strzelców 1 Polskiej Dywizji Pancernej. http://www.34bkpanc.wp.mil.pl/pl/12.html[img]
Data dodania: 14 marca 2019
Datowanie przedmiotu: 2008
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat nie jest widoczny w żadnej kategorii serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 200 razy od 14 marca 2019
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.