OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
7 / 11
<
>
Ciężki samochód gaśniczy 004 z 1984 roku w oryginale był on z zabudową 6/32 GCBA jest on na podwoziu samochodu ciężarowego jelcz 325. Samochód należy do naszej jednostki od nowości w 2016 roku przeszedł remont generalny oraz dostał nową zabudowę pożarniczą firmy Bonex. Cała autopompa jest w oryginale i jest cały czas z boku samochodu. Działko wodno pianowe tak samo jest oryginalne. W samochodzie zamontowano nowe lepsze szafki w zabudowie a także szybkie natarcie i podświetlenie szafek.Na górze samochodu dodano skrzynkę metalową na różne rzeczy typu boski itp. Tak samo dorobiono nową brygadówke dla załogi która jest o wiele wygodniejsza niż w starej zabudowie.W naszym jelczu mamy skrzynię biegów od jelcza 010 już od zakupu w latach 80. Zbiornik posiada pojemność 5500l. Tak samo na samochodzie zamontowano nowoczesne sygnały świetlne i dźwiękowe. Samochód posiada na całej długości zabudowy rozmieszczone halogeny do podświetlenia działań w nocy, do tego oczywiście na dachu można włączyć maszt oświetleniowy rozkładany ręcznie i zasilany z agregatu. Do tego w samochodzie posiadamy nową motopompe marki Honda.Oczywiście w samochodzie jest w pełni oryginalny silnik SW680
Data dodania: 7 kwietnia 2019
Datowanie przedmiotu: do 1984
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 413 razy od 7 kwietnia 2019
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.