Widziały to sępy i kruki w Muzeum miczalazarz w MyViMu.com

Widziały to sępy i kruki

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
1 / 7
<
>
Książeczka mi się trafiła na targu staroci w Wilnie (okładka nieco podniszczona, blok kompletny), łączy dwa miasta: Wilno i Poznań ze słynną drukarnią św. Wojciecha w Poznaniu (istniejącą do dziś)...Pochodzi z Biblioteki wileńskiej, (Wileńska Biblioteka Eucharystyczna) To bardzo ciekawe nowelki wydane w tym zbiorku w 1916 roku i dotyczące obrazów wojennych...książka wyszła w środku I wojny światowej, o której mówi językiem kilku mniej znanych i znanych pisarzy... m.in. zakazane w czasie stalinowskim opowiadanie Kadena -Bandrowskiego...
Data dodania: 17 kwietnia 2019
Datowanie przedmiotu: 1916
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dostateczny
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 54 razy od 17 kwietnia 2019
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.