"Listy z Krakowa" Józef... w Muzeum miczalazarz w MyViMu.com

"Listy z Krakowa" Józef KREMER t.III

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
3 / 7
<
>
Tom III "Listów z Krakowa" budowniczego polskiej estetyki prof. krakowskiego Józefa KREMERA; zwięzłe i merytoryczne eseje estetyczne na przestrzeni wieków i kultur... Mój egzemplarz nie posiada strony tytułowej (jest wyrwana), poza tym stan świetny, blok czysty i kompletny , okładka i zdobienie brzegu w doskonałej kondycji, nabyłem go na pchlim targu w Wilnie i z tamtej drukarni prawdopodobnie on pochodzi t.j. słynnej firmy Józefa ZAWADZKIEGO z Wilna (to ten od Mickiewicza poezyj) z 1869 roku, w grę wchodzić może także drukarnia w saksońskim Naumburgu. Książka długi czas służyła jako podręcznik w Litewskiej Komunistycznej Bibliotece (patrz tylna okładka) w Wilnie.
Data dodania: 17 kwietnia 2019
Datowanie przedmiotu: 1869
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 37 razy od 17 kwietnia 2019
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.