Amžina pasaka St.... w Muzeum miczalazarz w MyViMu.com

Amžina pasaka St. Pšybyševskis

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
8 / 8
<
>
Stanisława PRZYBYSZEWSKIEGO (piewcy Młodej Polski) - "Odwieczna Baśń" dramat napisany w 1905 roku. Tutaj mamy do czynienia z litewskim przekładem tego dramatu w 3 odsłonach, przełożonego w 1935 roku, opatrzonego wstępem biograficznym o Przybyszewskim - autorstwa J.A. Herbačiauskasa. Książka w luźnej okładce, stan dobry + , wydana w wydawnictwie SAKALAS (SOKÓŁ) w Kownie w 1935 r. w nakładzie 1030 egzemp. Tłumaczem Przybyszewskiego na Litwie Kowieńskiej był J. STRAZDO-JAUNUČIO. Jest to wybrany III tom z Dramatów, czyli książka większej całości wydań, gniewnego i niepokornego Polaka, jakim był się okazał Stanisław PRZYBYSZEWSKI.
Data dodania: 22 kwietnia 2019
Datowanie przedmiotu: 1935
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 68 razy od 22 kwietnia 2019
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.