Wojska Specjalne - JW AGAT Zespół Szturmowy "A"

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
218 / 261
<
>
- tłoczony,

- beret wz. 49/IWS DG RSZ,

- orzełek wz. ?, metalowy,

- stopień - brak,Jednostka została sformowana 1 lipca 2011 roku, w garnizonie Gliwice, na bazie rozwiązanego Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej w Gliwicach. Agat jest w założeniu jednostką szturmową, wykonującą akcje bezpośrednie w ugrupowaniu i na tyłach przeciwnika.

Proporczyk na beret Zespołu Szturmowego "A" JW AGAT zatwierdzony Decyzją Nr 230/MON MINISTRA OBRONY NARODOWEJ z dnia 11 czerwca 2014 r.
Data dodania: 28 kwietnia 2019
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dobry
Producent: Polkap S.A.
Rozmiar: 56
Pomogli w tworzeniu opisu: eLeRman63 Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 241 razy od 28 kwietnia 2019
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.