Odznaka sportowa DRL Ferd. Wagner

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
9 / 193
<
>
Odznaka sportowa, nadawana przez Deutscher Reichsausschuss für Leibesübungen (Niemiecka Komisja do Spraw Ćwiczeń Fizycznych) w latach 1935-1944. Stopień brązowy.Bardzo ładny stan, zapięcie kompletne. Na rewersie kod DRGM 35269 oraz sygnatura producenta: Ferd. Wagner.

Kod D.R.G.M to Deutsches Reichs Gebrauchs Musterschutz oznacza zastrzeżony wzór użytkowy chroniony przez rząd Rzeszy. Numer to numer patentu.
Data dodania: 14 maja 2019
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomogli w tworzeniu opisu: laki1pl Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat nie jest widoczny w żadnej kategorii serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 185 razy od 14 maja 2019
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
14 maja 2019
Jest się czym chwalić !Gratulacje!
Kustosz
14 maja 2019
Piękny stan. Gratulacje.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.