KWHW Trachten und Heimatlieder

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
300 / 473
<
>
Niemiecka wojenna pomoc zimowa. Stroje ludowe i pieśni. Komplet 6 miniaturowych książeczek z serii. Zbiórka odbyła się w okręgu Tirol-Vorarlberg, w dniach 16-17 stycznia 1943 roku. Eksponaty służą jedynie poszerzaniu wiedzy historycznej (edukacyjnej, naukowej i kolekcjonerskiej), nie są wyrazem moich osobistych poglądów, ani nie służą propagowaniu żadnej totalitarnej ideologii (NIE PROPAGUJĘ FASZYZMU, NAZIZMU, ANI KOMUNIZMU).
Data dodania: 16 maja 2019
Datowanie przedmiotu: 1943
Miejsce pochodzenia: III Rzesza
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 229 razy od 16 maja 2019
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
17 maja 2019
dziękuję! każda z tych książeczek zawiera dużo różnych pieśni, popularnych w tamtych czasach. Teraz w modzie inne rodzaje muzyki  ;) pozdrawiam
17 maja 2019
Szukałem na youtubie,ale nie znalazłem tej pieśni.Gratuluję!
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.