OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
12 / 193
<
>
Środki medyczne aplikowane w formie zastrzyków. Najpopularniejsze z nich to SYMPATHOL i LOBELIN, które są jednocześnie jednymi z pierwszych syntetycznie stworzonych naroktyków. Pierwotnie posiadały nalepki z nazwą, optócz tego rozpoznawano je po kolkrze nici wtopionej w fiolkę.

Znalezione w lesie Gdańsk-Stogi.UWAGA!Jeśli kiedykolwiek znajdziesz taką fiolkę z zawartością to bądź ostrożny. Oprócz tych trzech była również o wiele większa fiolka, która stukła się. Konsekwencją było łzawienie i pieczenie oczu, które ustąpiły po pewnym czasie, gdy pomieszczenie zostało wywietrzone.
Data dodania: 20 maja 2019
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomogli w tworzeniu opisu: Pikkolo Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat nie jest widoczny w żadnej kategorii serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 139 razy od 20 maja 2019
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.