Adam MICKIEWICZ "Dzieła" Tom... w Muzeum miczalazarz w MyViMu.com

Adam MICKIEWICZ "Dzieła" Tom II

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
7 / 7
<
>
Książka Adama MICKIEWICZA z popularnej serii dr Henryka Biegeleisena. Jedna z serii "Dzieł" Wieszcza, wydana we Lwowie w 1893 roku...Sama książka nie stanowi nic wybitnie cennego w moich zbiorach, ale zaopatrzona w BARDZO ciekawy autograf...zdobyty przeze mnie wiosną 2019 roku w Wilnie podpis jednego z potomków Rodziny Mickiewiczów, w linii prostej od Poety - Romana Goreckiego Mickiewicza, który obecnie żyje i mieszka z własną Rodziną na Litwie, konkretnie w Wilnie...pierwotnie Rodzina ta mieszka w Paryżu, podarowali Oni sporo zabytków dla tutejszego Muzeum...
Data dodania: 7 czerwca 2019
Datowanie przedmiotu: 1893
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 55 razy od 7 czerwca 2019
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.