Legitymacja do KW z pierwszej serii nadań - RR

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
7 / 379
<
>
Legitymaja do Krzyża Walecznych nadanie z dnia 10.12.1920r dla żołnirza 57 p.p. Podporucznika Kazimierza Młokosiewicza przez Dowództwo 4 Armii z własnoręcznym podpisem Generała Porucznika Leonarda Skierskiego. Jest to legitymacja z pierwszego /8 tys./ nakładu przygotowanego przez Zakłady Graficzne Naczelnego Dowództwa.
Nr legitymacji 187 do KW nr: 3143. Kw pokazany wraz z legitymacją niestety posiada numer 3994. Na ostanim zdięciu legitymacja do drugiego nadania KW dla tego samego  żołnierza.
Tutaj link do drugiego nadania :
https://myvimu.com/exhibit/54843510-legitymacja-do-nadania-kw-po-raz-drugi
Data dodania: 13 lipca 2019
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 390 razy od 13 lipca 2019
Reklama
Dodaj komentarz
7 października
Super sprawa
16 lipca 2019
Janek ! To nie jest problem Ci coś przekazać ...............ale odpowiedż. Odezwij się. Bo jak widze ze Ci sie nie chce to ja tez wpadam w apatie. Mało juz nas tutaj zostało fanów 2 RP. Teraz "Prusacy" nas wypychają z tej strony (to czywiscie żart). J
 
16 lipca 2019
Dzieki za dobre słowo Robek - a swoja droga zawsze możesz cos podpowiedzieć bo to dzieki Tobie i Twojej wiedzy cos troszke ,,kumam'' z orderami i medalami i dzięki Ci za to.
16 lipca 2019
Dla mnie dużą ciekawostka jest to że Mały Janek się odezwał. Gość ktróry rzadko sie odzywa zauważa że inni przyjeli jego taktyke. Brawo Mały Janek. Plus dla CIebie. Wiele razy chciałbym CI coś podpowiedziec , uzupełnic ale odnosze wrazenie ze zlewasz wieć daje sobie na luz. Pozdrawiam
16 lipca 2019
Echo: legitymacja...legitymacja...macja...macja...acja...acja...cja...cja...cja.
15 lipca 2019
Taki mały spam. Jakoś tak przeszła ta legitymacja bez echa a jest to swego rodzaju ciekawostka.
Ale lato w pełni wiec .................odpoczywamy :)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.