Taśma parciana w Kuferek w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
100 / 101
<
>
Stara taśma parciana
Taśma parciana, niby nic, znalazłem w starej szafce gdy potrzebowałem przeciągnąć  czymś pięcio metrową szynę, już ją o nią owiązałem gdy zobaczyłem ten napis Oben, no i niestety musiałem poszukać czegoś innego, żal mi się zrobiło ją zniszczyć, może pamiętać jeszcze lata wojenne. (szyna też ciekawa, z wąskotorówki, wykorzystana kiedyś jako belka stropowa w chlewie, sygnowana 1902 rokiem).
wymiary; 296 x 4 cm

 
Data dodania: 21 sierpnia 2019
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat nie jest widoczny w żadnej kategorii serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 116 razy od 21 sierpnia 2019
Reklama
Dodaj komentarz
22 sierpnia 2019
Wszystko możliwe! Jedno jest pewne pasek jest oryginalny.
21 sierpnia 2019
Dzięki Naprawiacz, tylko nie wiem dla czego ta skrzynka, sam napis Oben spotkałem na paru różnych skrzynkach amunicyjnych, nie wiem czasami czy też nie na cywilnej, po centryfudze, możliwe że nie ma nic wspólnego z wojskiem, chociaż fajnie by było.
pozdr
21 sierpnia 2019
Jest duże prawdopodobieństwo,że pochodzi ze skrzynki amunicyjnej.Tutaj masz link  https://www.the-saleroom.com/en-gb/auction-catalogues/auktionshaus-bossard/catalogue-id-sraukd10001/lot-4e25bb6f-1a91-47a7-8ead-a3fd002fb270
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.